XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna. Awarie budowlane. Zapobieganie diagnostyka naprawy rekonstrukcje

M. Kaszyńska

Abstract

w Międzyzdrojach odbyła się XXIX Konferencja Naukowo-Techniczna AWARIE BUDOWLANE. Instytut Techniki Budowlanej był jednym ze współorganizatorów konferencji.Konferencja od ponad ćwierć wieku stanowi forum wymiany poglądów i doświadczeń naukowców, inwestorów, projektantów, wykonawców oraz przedstawicieli administracji budowlanej w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. Konferencja składać się będzie z sesji problemowych, w których prezentowane będą referaty zamówione przez Organizatorów Konferencji oraz z sesji tematycznych obejmujących referaty zgłoszone przez uczestników i zakwalifikowane przez Komitet Naukowy Konferencji. Tematyka konferencji obejmuje: - zagadnienia diagnostyki konstrukcji i zapobieganie awariom budowlanym, - analizę przyczyn zaistniałych katastrof i awarii budowlanych, - sposoby naprawy poawaryjnej i rekonstrukcji, - ocena i analiza procesów projektowania, wykonawstwa oraz aktów prawnych dotyczących bezpiecznej eksploatacji obiektów budowlanych, - problemy rewitalizacji obiektów zabytkowych i rekonstrukcja historycznych zespołów architektury. Konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, projektantów i ekspertów budowlanych, pracowników firm konsultingowych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym oraz do pracowników administracji budowlanej. W czasie trwania Konferencji przewidywana jest prezentacja nowości technicznych związanych z diagnostyką budowli oraz zabezpieczeniami i naprawami konstrukcji, a także organizowane będą wystawy firm i przedsiębiorstw.
Book typeMonograph
Editor M. Kaszyńska
M. Kaszyńska,,
-
Total number of authors and editors (monograph level)150
PublisherZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (ZUT)
Publishing place (Publisher address)Szczecin
ISBN978-83-7663-286-5
Issue year2019
Pages572
Publication size in sheets28.6
ConferenceXXIX Konferencja Naukowo-Techniczna. Awarie budowlane. Zapobieganie diagnostyka naprawy rekonstrukcje, 20-05-2019 - 24-05-2019, Międzyzdroje, Polska
Keywords in Polishdiagnostyka konstrukcji , zapobieganie awariom budowlanym, awarie budowlane, rewitalizacja obiektów
Keywords in Englishbuilding engineering, revitalization, structural failures
Languagepl polski
File
Awarie budowlane 2019 program.pdf 879.5 KB
Score (nominal)5
Score sourcepublisherList
ScoreMinisterial score = 5.0, 08-01-2020, MonograhOrBookNotMainLanguagesEditor
Citation count*
Related publications (7)
Cite
Share Share

Get link to the record


* presented citation count is obtained through Internet information analysis and it is close to the number calculated by the Publish or Perish system.
Back
Confirmation
Are you sure?